Ekspresowa fotografia do dokumentóww Krośnie

Zdjęcia do dokumentów

fotografia identyfikacyjna

Oferujemy Państwu usługi fotograficzne - zdjęcia do dokumentów (zdjęcia do paszportu, zdjęcia do prawa jazdy, zdjęcia do dowodu osobistego, zdjęcia do dyplomu, zdjęcia do legitymacji itp.)

Wszystkie rodzaje fotografii do dokumentów wykonujemy „na poczekaniu” – gotowe zdjęcia do dokumentów otrzymują Państwo w ciągu kilku minut.

Prawidłowo wykonana fotografia identyfikacyjna powinna spełniać szereg kryteriów, w związku z czym jej wykonanie wymaga pewnej wiedzy.

Często zdarza się, że fotografie są odrzucane przez urzędników z powodu nieprawidłowości.

Jeśli chcą Państwo mieć pewność, że fotografia będzie wykonana prawidłowo i nie zostanie odrzucona przez urzędnika z powodu uchybień w jej wykonaniu, zapraszamy do naszego firmowego studio, które mieści się przy ul. Bieszczadzkiej w Krośnie (budynek Biura Paszportowego i Wydziału Komunikacji), dzięki czemu mogą Państwo wykonać fotografię („na poczekaniu”) i złożyć wniosek o wydanie dokumentu w jednym budynku.

Oferujemy każdy rodzaj fotografii identyfikacyjnej:

  • fotografia paszportowa (szczegóły na temat fotografia do paszportu - www.paszportykrosno.pl)
  • fotografia do prawa jazdy
  • fotografia do dowodu osobistego
  • fotografia do dyplomu
  • fotografia do legitymacji
  • fotografia do wizy
  • inne rodzaje fotografii identyfikacyjnej

Zapewniamy najwyższą jakość i niską cenę.

Uwaga!

Jako jedyny punkt usług fotograficznych w Krośnie oferujemy zdjęcia do dokumentów wykonywane „na poczekaniu”. U nas klient od momentu wykonania zdjęcia do momentu otrzymania gotowych odbitek nie czeka dłużej niż 3-5 minut.

Jesteśmy elastyczni i dbamy o satysfakcję klienta.

  • Potrzebujesz więcej odbitek? Powiedz nam o tym - dostaniesz gratis drugi komplet.
  • Chcesz mieć możliwość wyboru spośród kilku ujęć? Nie ma problemu.
  • Nie podoba Ci się żadne z wykonanych wcześniej ujęć? Nie szkodzi, możemy powtórzyć i zrobić kolejnych kilka.

Zdjęcia do dokumentów (w szczególności zdjęcia do paszportu) nie są fotografiami, na których zawsze wychodzimy atrakcyjnie. Większość osób czuję się zestresowana i spięta, co widać na fotografii i co powoduje, że nasz wizerunek się nam nie podoba. Fotografia paszportowa jest szczególnie drastycznym tego przykładem, ponieważ zdjęcia do paszportu są wykonywane w pozycji en face (na wprost). My rozumiemy te problemy i staramy się zminimalizować ich wpływ na efekt końcowy.

Zobacz dlaczego warto skorzystać z naszych usług.