Ekspresowa

fotografia do dokumentów

w Krośnie

Wasze opinie

Od 15 marca 2017 opinie można wstawiać tylko na naszym profilu na FB (www.facebook.com/fotoarcom).

Kurcze zrobiłam w Jaśle zdjęcie i okazało się złe, na szczęscie na miejscu mogłam zrobić fotkę i od razu złożyć papiery. Polecam wszystkim, nie róbcie zdjęć do paszportu gdzie indziej żebyście nie byli w takiej sytuacji jak ja. A tu 2 minuty i gotowe.

Ludzie nie róbcie zdjec gdzieindziej bo jak wam zrobią źle tak jak mi to i tak będziecie musieli przyjść do tego gościa a on robi szybko i jak zrobi zle to mozna wrocic bo blisko.

Wrrr w biurze paszportow dowiedzialam sie ze zdjecie musi byc zrobione max 6 miesiecy przed zlozeniem wniosku a ja mialam starsze. Dobrze ze na miejscu mozna sie sfotografowac, bo nie wiem co bym zrobila.

Warto polecić tego fotografa. Miałem zdjęcie, ale mi nie przyjęli w paszportach i musiałem zrobić nowe. Dobrze że fotograf był na miejscu, zrobiłem szybko zdjęcie i nawet mi fotograf w komputerze wymienił koszulkę na koszulę z marynarką :)

Zrobiłam zdjęcie na mieście do dowodu, fotograf stwierdził, że do paszportu będzie się nadawało, ale w urzędzie paszportów okazało się że się nie nadaje. DObrze, że na miejscu był fotograf to mi zrobił szybko zdjęcie, bo musiałabym latać po mieście i poprawiać.

Własciciel tego zakładu ma super podejście do dzieci. Z naszym 3 letnim zbójem próbowaliśmy zrobić zdjęcie u innego fotografa i się nie udało, potem się dowiedzieliśmy że w pobliżu wydziału paszportów jest fotograf, poszliśmy z małym bez większych nadziei ale tak go fotograf zagadał, że pozwolił sobie zrobić zdjęcie bez problemu.

Polecam wszystkim, wydziwiałyśmy trochę z koleżanką, bo nam sie pierwsze ujęcia nie podobały, ale pan fotograf był bardzo cierpliwy i w końcu udało sie zrobić lepsze.

Polecam wszystkim, tak powinny wyglądac profesjonalne usługi. Błyskawica.

Najszybsza usługa w moim życiu. Polecam.

Kurcze aż postanowiłem napisać komentarz bo takiego błyskawicznego załatwienia tematu zdjęcia sie nie spodziewałem. Ludzie, wchodzicie do studia, i robicie zdjęcie a po zrobieniu czekacie na gotowe odbitki 2 minuty. Rewelka.

Byliśmy całą rodziną, 5 osób, a czekaliśmy na zdjęcia poniżej 5 minut. Nie wierzyłem ze tak szybko będą, fotograf powiedział z uśmiechem że jak się nie wyrobi w 5 minut to bedą gratis. Niestety wyrobił się , ale dostaliśmy rabat :)

Szybko i profesjonalnie.

Rewelacja, błyskawiczna usługa! Polecam wszystkim, którzy cenią swój czas.

Świetna sprawa. Tanio, szybko i na miejscu. Zrobiłem zdjęcie i od razu złożyłem wniosek na paszport. Nawet gdyby było drożej, to i tak warto, bo sie nie czeka długo.

Zobacz nasze inne strony

Marka fotograf-krosno.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Arcom

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Panoramykrosno.pl

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Bajkowefotki.pl

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług wykonywania fotomontaży ze zdjęć.

Paszportykrosno.pl

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

web page was made with Mobirise website template