Ekspresowa fotografia do dokumentóww Krośnie

Dlaczego my?

Jesteśmy jednym z wielu punktów usługowych wykonujących usługi fotograficzne w Krośnie.

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Oto kilka przyczyn:

Ekspresowa usługa

ekspresowe zdjęcia do dokumentów

Każdego rodzaju zdjęcia do dokumentów wykonujemy ekspresowo (bez dopłaty za ekspres – u nas ekspres jest w standardzie). Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i nie muszą przychodzić dwukrotnie – raz wykonać zdjęcie, drugi raz odebrać gotowe odbitki.

Elastyczność

Jestesmy elastyczni

Jesteśmy elastyczni i dbamy satysfakcję Klienta:

  • Potrzebujesz więcej odbitek? Powiedz nam o tym - dostaniesz gratis drugi komplet.
  • Chcesz mieć możliwość wyboru spośród kilku ujęć? Nie ma problemu, również nam o tym powiedz przed wykonaniem zdjęcia.
  • Nie podoba Ci się żadne z wykonanych wcześniej ujęć? Nie szkodzi, możemy powtórzyć i zrobić kolejnych kilka. Bez dopłaty.
  • Nie możesz przyjść do nas w godzinach, w których normalnie pracujemy? Zadzwoń i umów się, a poczekamy na Ciebie „po godzinach” lub specjalnie dla Ciebie otworzymy wcześniej. Bez dodatkowych kosztów.

Dogodny dojazd

Nasza siedziba znajduje się w takiej lokalizacji, do której stosunkowo łatwo jest dojechać o każdej porze dnia. Mieścimy się w kompleksie budynków Urzędu Wojewódzkiego (biuro paszportowe) i Starostwa Powiatowego (wydział komunikacji gdzie załatwia się sprawy związane z prawem jazdy).

Bezpłatny i duży parking

Wokół kompleksu budynków, w których mieści się nasze studio, znajduje się kilka dużych i bezpłatnych parkingów, na których o każdej porze dnia znajdzie się wiele wolnych miejsc. Parkingi są bezpłatne, więc nie poniosą Państwo dodatkowych kosztów i nie ma kłopotu polegającego na szukaniu parkometru żeby wydrukować bilet. Dla osób, które zamierzają ubiegać się o paszport lub prawo jazdy nasza lokalizacja jest dodatkowym ułatwieniem, ponieważ w czasie jednej wizyty mogą wykonać zdjęcie i załatwić formalności w Biurze Paszportowym lub Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego.


mapa

Gwarancja satysfakcji

Zdjęcia do dokumentów wykonujemy z zachowaniem obowiązujących standardów i wymagań MSWiA. Zdarza się, że przychodzą do nas Klienci, którzy zrobili wcześniej zdjęcie w innym studio (nie tylko w Krośnie), ale to zdjęcie zostało odrzucone przez urzędników jako nieprawidłowe. Do nas nie wrócił jeszcze z reklamacją żaden klient, możemy więc zagwarantować poprawność wykonania zdjęć. Jeśli jednak zdarzy się pierwszy przypadek odrzucenia naszego zdjęcia przez urzędnika, poprawkę wykonamy oczywiście gratis!