Ekspresowa

fotografia do dokumentów

w Krośnie

Dlaczego my?

Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług?
Oto kilka przyczyn:

Ekspresowa usługa.

Każdego rodzaju zdjęcia do dokumentów wykonujemy ekspresowo (bez dopłaty za ekspresu nas ekspres jest w standardzie). Dzięki temu oszczędzają Państwo czas i nie muszą przychodzić dwukrotnie – raz wykonać zdjęcie, drugi raz odebrać gotowe odbitki.

UWAGA!

Jako jedyny punkt usług fotograficznych w Krośnie oferujemy zdjęcia do dokumentów wykonywane „na poczekaniu”. U nas klient od momentu wykonania zdjęcia do momentu otrzymania gotowych odbitek nie czeka dłużej niż 3-5 minut.

Elastyczność.

Jesteśmy elastyczni i dbamy satysfakcję Klienta:

 • Potrzebujesz więcej odbitek?
  Powiedz nam o tym - dostaniesz gratis drugi komplet.
 • Chcesz mieć możliwość wyboru spośród kilku ujęć?
  Nie ma problemu, również nam o tym powiedz przed wykonaniem zdjęcia.
 • Nie podoba Ci się żadne z wykonanych wcześniej ujęć?
  Nie szkodzi, możemy powtórzyć i zrobić kolejnych kilka. Bez dopłaty.
 • Nie możesz przyjść do nas w godzinach, w których normalnie pracujemy?
  Zadzwoń i umów się, a poczekamy na Ciebie „po godzinach” lub specjalnie dla Ciebie otworzymy wcześniej. Bez dodatkowych kosztów.

Dogodny dojazd.

Nasza siedziba znajduje się w takiej lokalizacji, do której stosunkowo łatwo jest dojechać o każdej porze dnia. Mieścimy się w kompleksie budynków Urzędu Wojewódzkiego (biuro paszportowe) i Starostwa Powiatowego (wydział komunikacji gdzie załatwia się sprawy związane z prawem jazdy).

Bezpłatny i duży parking

Wokół kompleksu budynków, w których mieści się nasze studio, znajduje się kilka dużych i bezpłatnych parkingów, na których o każdej porze dnia znajdzie się wiele wolnych miejsc. Parkingi są bezpłatne, więc nie poniosą Państwo dodatkowych kosztów i nie ma kłopotu polegającego na szukaniu parkomatu żeby wydrukować bilet. Dla osób, które zamierzają ubiegać się o paszport lub prawo jazdy nasza lokalizacja jest dodatkowym ułatwieniem, ponieważ w czasie jednej wizyty mogą wykonać zdjęcie i załatwić formalności w Biurze Paszportowym lub Wydziale Komunikacji Starostwa Powiatowego.

Gwarancja satysfakcji.

Zdjęcia do dokumentów wykonujemy z zachowaniem obowiązujących standardów i wymagań MSWiA. Zdarza się, że przychodzą do nas Klienci, którzy zrobili wcześniej zdjęcie w innym studio (nie tylko w Krośnie), ale to zdjęcie zostało odrzucone przez urzędników jako nieprawidłowe. Do nas nie wrócił jeszcze z reklamacją żaden klient, możemy więc zagwarantować poprawność wykonania zdjęć. Jeśli jednak zdarzy się pierwszy przypadek odrzucenia naszego zdjęcia przez urzędnika, poprawkę wykonamy oczywiście gratis!.

Ekspresową
fotografię do dokumentów

można wykonać w naszym studio
przy ul. Bieszczadzkiej 1b/119 w Krośnie

Zobacz nasze inne strony

Marka fotograf-krosno.pl jest własnością firmy Arcom (www.arcom.vxq.pl)

Arcom

Nasza firmowa strona poświęcona usługom w branży poligraficznej i reklamowej. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych projektów i zrealizowanych prac.

Panoramykrosno.pl

Strona poświęcona usługom wykonywania panoram sferycznych i spacerów wirtualnych. Strona zawiera naszą ofertę, oraz przykłady wykonanych panoram.

Bajkowefotki.pl

Strona poświęcona informacjom n/t świadczonych przez naszą firmę usług wykonywania fotomontaży ze zdjęć.

Paszportykrosno.pl

Strona poświęcona informacjom n/t paszportów oraz fotografii paszportowej. Dużo informacji przydatnych osobom chcącym ubiegać się o paszport.

Adres

Arcom
ul. Bieszczadzka 1b/119
38-400 Krosno

Dane kontaktowe

tel. 13 49 399 49
tel. 608 436 467

Mobirise simple website creator